MA moest thuis nog een spannende wedstrijd spelen tegen de nummer 2. Helaas geen mini van de week , Anna had haar arm gebroken en moest naar het ziekenhuis.

Uit werd verloren tegen Malden maar het team wist dat 2 sets voldoende waren voor het kampioenschap. Het waren wel 2 spannende eerste sets . Maar door mooi volleybal , goede service en geconcentreerd spelen kwamen er mooie aanvallen en werd er goed gescoord.

Ook het publiek langs de kanten en boven zorgde voor een goede sfeer. 25-23 en 25-18 waren de eerste sets en dat betekend KAMPIOEN. Na een klein ronde dansje kwam er in de derde set een andere opstelling wat na een tijdje goed werd opgepakt maar toch voor wat onrust zorgde.

De vierde set was weer een duidelijke mooie overwinning . Eindstand 3-1 overwinning ! Na de wedstrijd de felicitaties van de tegenpartij met voor iedereen een roos en ook nog een bloem van het altijd trouwe publiek langs de kanten.

Dit kampioenschap is de tweede op rij en een knappe prestatie van Anouk, Kiki, Pien, Mirna , Dewi en Indy en natuurlijk alle meiden van het B team die dit hele seizoen bij de wedstrijden zijn meegegaan als aanvulling op dit krappe team.